Nowe kryptowaluty jak dash

Nowe kryptowaluty jak dash

Gdy chce się korzystać z kryptowalut można decydować się na bardzo różne waluty internetowe, gdzie wybór poszczególnych walut zależy między innymi od tego w jakim celu chce się użytkować takie waluty. Po More »

Skuteczne osuszanie murów

Skuteczne osuszanie murów

Jeśli w budynku występuje wilgoć niezbędne jest wykonanie prac budowlanych, które pozwalają na ograniczenie występowania wilgoci. Do takich prac zaliczają się różne metody osuszania murów, które pozwalają na ograniczenie podchodzenie wody pod More »

Zabezpieczenie murów, iniekcja murów

Zabezpieczenie murów, iniekcja murów

Jeśli mury nie są właściwie zabezpieczone wówczas mogą one bardzo łatwo wchłaniać wodę. Niezbędne jest z tego powodu decydowanie się na takie rozwiązania w formie izolacji, które gwarantują, że izolacja jest właściwe More »

Skuteczne izolacje budynków

Skuteczne izolacje budynków

Odpowiednio wykonane izolacje budynków mają bardzo duże znaczenie z punktu widzenia zabezpieczenia budynku między innymi przed wilgocią, ale również przed kosztami związanymi z korzystaniem z energii cieplnej. Przy decydowaniu się na technologie More »

Dobry i tani projektant

Dobry i tani projektant

Mnóstwo osób dzisiaj planuję zmiany aranżacji wnętrza. I jak się okazuje sprawa wcale nie jest taka prosta ponieważ wielu z was nie zdaje sobie sprawy z tego że zmiana aranżacji wnętrz powinna More »

 

W zimę jak i w lato, musisz zadbać o odpowiednią temperaturę dla dziecka

Bardzo często przechodząc z maluchem od pomieszczenia do pomieszczenia, lub wychodząc na zewnątrz zapominamy o różnicach temperatur. Nam czasami może być ciepło, jednak naszemu dziecku- niekoniecznie. Nie zachęcamy jednak do przegrzewania maleństwa, tylko radzimy, aby zawsze mieć pod ręką kocyki dla dzieci, dzięki którym będziemy mogli je ogrzać. Jeśli chcesz sprawdzić czy Twoja pociecha potrzebuje dodatkowego nakrycia, sprawdź ciepło jej rączek oraz okolicy karku. Jeżeli są one zimne, należy zadbać o to, aby ogrzać dziecko.

Kocyki dla dzieci powinny ogrzać Twojego malucha, a co jeżeli będą również ładnie wyglądać? Na tinystar.pl znajdziesz naprawdę bogatą ofertę kocyków dla dzieci, wykonanych z dresówki lub kocyków minky. Nie tylko zima jest okresem, podczas którego kocyki dla dzieci to nieodzowny element łóżka czy wózka. Także latem należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie malucha przed zimnem oraz wiatrem. Dlatego na Tinystar znajdziecie wersje letnie i zimowe. Te, przewidziane na cieplejszy okres w ciągu roku są wykonane z cieńszych materiałów, przy czym wersje zimowe mają grubsze wkłady.

Masz do wyboru koce w kolorach różowym, zielonym oraz niebieskim. Każde kuszą uroczymi nadrukami w kształcie gwiazdek, groszków lub popularnych w ostatnich czasach wąsów.

Możesz wybierać w bardzo bogatej ofercie, kocyki na zimę lub lato, sprzedawane w kompletach z poduszkami oraz w wersji L, dla starszych dzieci, które również muszą posiadać swój własny koc.

Koce wykonywane są w trosce o bezpieczeństwo dzieci. Do ich produkcji użyto najlepszej jakości materiałów, bawełny, polaru minky oraz materiału dresowego. Dodatkowo, w kocach w wersji zimowej, wykorzystano antyalergiczną włókninę.

Nie zastanawiaj się długo i wybierz kocyk, który Twoje maleństwo pokocha od pierwszego momentu i na pewno nie będzie chciało się z nim rozstać przez wiele kolejnych lat.