Dobry i tani projektant

Dobry i tani projektant

Mnóstwo osób dzisiaj planuję zmiany aranżacji wnętrza. I jak się okazuje sprawa wcale nie jest taka prosta ponieważ wielu z was nie zdaje sobie sprawy z tego że zmiana aranżacji wnętrz powinna More »

Leki przepisane przez lekarza

Leki przepisane przez lekarza

Jeżeli zastanawiasz się czy twoje choroby jest bakteryjna czy wirusowa koniecznie Odwiedź lekarza i sam nie staraj się na mnie ponieważ lekarzem nie jesteś i tylko odpowiedni specjalista może powiedzieć co tak More »

Krzesło gamingowe

Krzesło gamingowe

Wiele godzin spędzonych przed monitorem z pewnością nie jest zdrowe dla naszego organizmu, a przede wszystkim dla kręgosłupa. Niestety, niektóre zawody wymagają od nas ciągłego siedzenia za biurkiem. Czy jest jakieś sensowne More »

Tani kantor

Tani kantor

Wiele osób dzisiaj zastanawia się nad tym jaki wybrać odpowiedni dla siebie kantor. I jak się okazuje wiele osób z was nie zdaje sobie sprawy z tego że tak naprawdę wybór kantoru More »

Tani sklep z poduszkami

Tani sklep z poduszkami

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak zmienić wystrój własnego wnętrza. Często okazuje się że to właśnie zwykłe dodatki mogą całkowicie zmienić wystrój naszego wnętrza dlatego większość osób More »

 

Szeroki zakres usług detektywistycznych

Detektyw Kraków ma przyjemność zaoferować Państwu szeroki wachlarz swych usług. Działający w okolicach Krakowa detektyw, z powodzeniem prowadzi różnorodne śledztwa, pomagając tym samym ludziom na różnych płaszczyznach życia.

Co wchodzi w zakres usług biura detektywistycznego?

Podejmujemy się wykonania bardzo różnorodnych zleceń. Jednymi z najczęstszych są niewątpliwie sprawy rozwodowe. Do detektywa z Krakowa zgłaszają się zdradzane zarówno żony, jak i mężowie z prośbą o pomoc w ustaleniu dowodów zdrady niewiernego współmałżonka, które pozwolą im w sądzie uzyskać rozwód w wyłącznej winy drugiej strony.

Innymi, często spotykanymi zleceniami są poszukiwania osób. Wielu ludzi zgłasza się do prywatnego detektywa w Krakowie, by na własną rękę rozpocząć poszukiwania bliskiego, uznanego za zaginionego. Często działania organów ścigania nie są wystarczające, dlatego ludzie decydują się na pomoc
prywatnego detektywa.

W zakres naszych usług wchodzi także informatyka śledcza. Przez pojecie to rozumie się odzyskiwanie danych, zapisanych na wszelkiego rodzaju nośnikach i na twardych dyskach komputerów. Informatyka śledcza ma szczególne zastosowanie przy kradzieży danych, przy defraudacji środków, w razie szpiegostwa przemysłowego, ujawnienia tajemnic handlowych, a także przy otrzymywaniu gróźb przez sms czy e-mail. Informatyka śledcza to także wykrywanie wszelkiego rodzaju programów szpiegowskich, które są niedozwolone. Najczęściej stosowanymi oprogramowaniami do szpiegowania są te zainstalowane przy telefonach. W zakres oferty wchodzi także wykrywanie podsłuchów oraz programów GPS, zainstalowanych w samochodach.

Detektyw Kraków podejmuje się również ustaleniami majątkowymi. Dzięki sprawdzonym metodom działania odnajdujemy ukryte majątki rzekomo niewypłacalnych dłużników. Działania detektywa są nakierowane na odnalezienie ewentualnych źródeł dochodu (także tych „na czarno”), posiadanych nieruchomości, kont i lokat bankowych oraz akcji i udziałów.