Profesjonalny hydraulik

Profesjonalny hydraulik

Hydraulik musi być profesjonalistą. Jeśli chcesz zamówić naprawdę dobrego hydraulika skorzystaj koniecznie z takiej opcji jak Wuko Poznań. Jeśli cos stanie się w Twoim domu lub biurze lub gdziekolwiek indziej, koniecznie reaguj. More »

Gdzie kupić gaśnice?

Gdzie kupić gaśnice?

Czasami zastanawiamy się właśnie nad tym, gdzie zakupić zwykłą gaśnice. Jednocześnie powinniśmy nabrać przekonania co do tego, że można ją obecnie nabyć właściwie w każdym markecie. Nawet jeśli początkowo będzie nam się More »

Kurs fizjoterapia

Kurs fizjoterapia

Czym zajmuje się fizjoterapia? Często słyszy się, że ktoś potrzebuje fizjoterapii, potrzebuje fizjoterapii albo jest studentem fizjoterapii. A czy taki kurs fizjoterapii, się właściwie, na czym polega ? Fizjoterapeuta prowadzi leczenie różnymi More »

Wykorzystaj buzz marketing

Wykorzystaj buzz marketing

Masz swoją własną działalność gospodarczą? Prowadzisz ją bardzo rzetelnie, a mimo tego nie masz zbyt dużych przychodów? To prawdopodobnie oznacza, że nie potrafisz swojego biznesu dobrze zareklamować, a bez odpowiedniej reklamy nic More »

Preferuj wytworne i tanie perfumy

Preferuj wytworne i tanie perfumy

Drogie nie w każdy trafie oznacza lepsze. Dzieje się tak bo po prawdzie niezwykle sporo czynników oddziałuje na końcową cenę danego produktu. W samej rzeczy przez to może okazać się, iż tanie More »

 

Plagiatowane prace magisterskie to plaga!

Problem z plagiatowaniem prac magisterskich jest bardzo żywy w naszym kraju- szczególnie się to widzi w przypadku mniejszych uczelni, gdzie wielu studentów uczęszcza w trybie zaocznym i zależy im wyłącznie na zdobyciu przyszłościowego „papieru”. Nie jest to dobra praktyka i nie można się zgodzić na coś takiego. Nieodpowiedzialne plagiatowanie prac powinno być surowo karane, szczególnie że korzysta się z czyjejś ciężkiej pracy, dla osiągnięcia indywidualnych korzyści i robi się to całkowicie bezprawnie. Najwięcej przypadków rzekomego plagiatu jest oczywiści obserwowanych w kontekście działalności naukowców, którzy bardzo często plagiatują swoje materiały dydaktyczne- widać, że to praktyka obecna nie tylko wśród studentów (prace magisterskie).

Pisanie prac za kogoś

Bardzo często krytykuję się pisanie prac magisterskich przez innych. Prace dyplomowe są bronione w naprawdę pokaźnych ilościach- z powodu ogromnej podaży magistrów, wartość tego tytułu systematycznie spada- szczególnie gdy dołożymy do tego „kupionych magistrów”, którzy jedynie dostarczyli książkę do swojej pracy dyplomowej. Można zadawać retoryczne pytania, czy taka praca jest dla kogoś satysfakcją? Na pewno nie powinno się penalizować wykonywania prac dyplomowych, nawet jeśli prace magisterskie zostały wykonane niesamodzielnie. Karane powinno być natomiast korzystanie z tego typu prac, gdyż jest to jawne oszustwo.

Dlaczego ludzie to robią?

Fikcyjne własne prace magisterskie są obecne w bardzo dużej liczbie na rynku- nie ukrywajmy, część studentów nie ma czasu na pisanie pracy, gdyż mają obowiązki rodzinne oraz zawodowe- często pracują za marne pieniądze. Inny z kolei są mało ambitni i zwyczajnie im się nie chce. Niestety, ale w ten sposób rodzi się ogromny problem- nie można absolutnie usprawiedliwiać oszustwa, którym są fikcyjne prace magisterskie przedstawiane jako własne. Samo znaczenie studiów z roku na rok spada, gdyż studia stały się dobrem powszechnym i nie trzeba się starać, aby mieć wykształcenie akademickie, co też rodzi szereg patologii.